Hakkımızda - ceyhanlar

İçeriğe git

Ana Menü

Hakkımızda

Kurumsal

  Ceyhanlar Plastik 1975 yılında ülkemizde plastik sektöründe ilk tesislerinden biri olarak üretim hayatına başlamıştır. Başlangıçta polieten, naylon branda üretimi yapan şirketimiz ilerleyen süreç içerisinde çağın gereği olan değişimi ve teknolojik atılımları takip etmiş, ilk etapta PPRC boru fittingsleri ve yerden ısıtma kalorifer boruları üretimine katmış, daha sonra da PVC sulama hortumları üretmeye başlamıştır.

  
Kurulduğu günden günümüze kadar kalite anlayışından ödün vermeden müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü ilke edinmiş şirketimiz hergün artan müşteri potansiyeliyle istihtama katkı sağlamanın yurt içi ve yurtdışı plastik sektöründe söz sahibi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 2004 yılı itibari ile bünyesine kattığı granül-hammadde  üretim tesisleriyle kalitesini daha yüksek standartlara çıkartılmış ve bu çabaları ISO 9001:2008 ile belgelemiştir.


  Ceyhanlar Plastik uzun yıllara dayanan tecrübesiyle özel imalatlara, istenilen tasarım ve kalite standartlarına cevap verebilecek kapasiteye, teknolojiye sahiptir. Bu özellikleri ve geniş makina parkı sayesindeki sayılı firmalardan biri olma başarısını yarım asra yaklaşan bir süredir sürdürmektedir.


  Sadece yurtiçi değil, yurtdışına da açılan şirketimiz kapasitesini daha yüksek noktalara çıkartma gayreti içerisindedir. Bu nedenle yurtiçinde her bölgeye yayılmış anabayileri ve yurtdışı temsilcilikleri aracılığıyla çalışmalarını sürdürmektedir. 
İçeriğe dön | Ana sayfaya dön