ceyhanlar

İçeriğe git

Ana Menü


İmalat Tesisimiz
CEYHANLAR PLASTİK, 1975 yılında ülkemizde plastik sektöründeki ilk tesislerinden biri olarak üretim hayatına başlamıştır. Başlangıçta PE  boru, PE  branda üretimi yapan şirketimiz, ilerleyen süreç  içerisinde çağın gereği olan değişimi ve teknolojik atılımları takip etmiştir. İlk etapta PPRC boru ve Fittingsleri ; PVC spiral ve hortum üretim tesisini bünyesine katmış olup, 2004 yılında  Granül-Hammadde üretim tesisinin kurulmasıylada, kalitesini daha yüksek standartlara çıkarmış ve bu çabaları ISO 9001:2008 ile belgelenmiştir.
Misyon ve Vizyon

Misyonumuz gelişen teknolojik şartlara uyum sağlamak, daima müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır kaliteli ve buna paralel olarak uygun ürünler üreterek müşterilerimizi memnun etmektir.
Vizyonumuz ü
rettiğimiz ürünlerimizde ileri ve saygın bir kuruluş olarak; yurtiçinde ve yurtdışında ismimizi ve kalitemizi daima en üst düzeye taşımaktır. Bununla beraber ekonomimize katkıda bulunmak ve istihdamın büyümesini sağlamak, kar etmektir.Kirazlıyalı Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Cad. No : 175     
Körfez / KOCAELİ-TÜRKİYE
Tel : +90 262 528 16 72 - 528 16 73
Fax : +90 262 528 65 44
www.ceyhanlar.com
info@ceyhanlar.com


Üretim Çeşitliliği
PPRC Boru fittingsleri ve yerden ısıtma kalorifer boruları,
PVC sulama hortumları
Polietilen borular
Spiral hortumlar
Klima Hortumları
Emici ve verici spiral hortumları
üretimlari yapılmaktadır.


Kalite Politikamız
Gelişen teknolojik şartlara uyum sağlamak daima müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeye hazır kaliteli ve buna paralel olarak uygun ürünler üreterek müşterilerimizi memnun etmek.

Bizden Haberler
 
İçeriğe dön | Ana sayfaya dön